| Boja | Šifra | Kolicina | Rezervacija | (2-5 dana) | Dolazak |
|---|---|---|---|---|---|
|
41.128.10 Crna |
1.227 | 0 | 0 | 4 04.05.26-Iz uvoza | |
|
41.128.80 Srebrna |
0 | 0 | 0 | 1 04.05.26-Iz uvoza |
BRANDY 4
416,00 RSD
Metalna pljoska, 115 ml
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Šifra proizvoda: 41128
Kategorije: Boce, Kućni setovi, Metalne boce
Metalna pljoska, 115 ml Dimenzija: 7 x 10.5 x 2cm Pakovanje: 100/1 Preporučena dimenzija štampe: Preporučena štampa: laserska gravura


Dodatne informacije
| Težina | 0,08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,38 × 0,25 × 0,23 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
| Brand | CASTELLI |
| Status | TRENUTNO NEMA |
| Kapacitet | 115 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Štampa | Laser |
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BRANDY 4“ Odustani od odgovora
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Povezani proizvodi
-
23.001TRIUMPH
9.795,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdSet za tompuse, 3/1
Nema na zalihama
Kupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda. -
20.068LUSS HD
34,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elektronski plastični upaljač
-
20.070PIXI SOFT
76,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elektronski plastični upaljač
-
22.004ARMY 100
266,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Metalni upaljač u poklon kutiji
-
22.046CASTRO
2.337,26 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdMetalni upaljač u poklon kutiji
Nema na zalihama
Kupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.





Recenzije
Još nema komentara.