Nema na zalihama
Čaša za poneti, 300 ml Materijal: nerđajući čelik/PP Dimenzija: O 7.2 x 14.7 cm Pakovanje: 50/1 Preporučena štampa: laserska gravura
Dodatne informacije
| Težina | 0,165 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,42 × 0,42 × 0,34 cm |
| Boja | Bela |
| Brand | CASTELLI |
| Status | HIT CENA |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik, Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Štampa | Laser |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.






Recenzije
Još nema komentara.