Nema na zalihama
Digitalni stoni LCD sat sa bežičnim punjačem Digitalni stoni LCD sat sa bežičnim punjačem snage 5W Materijal: drvo Bežični izlaz: 5W Dimenzija: 16 x 7.5 x 3 cm Pakovanje: 60/1 Preporučena stampa: tampon, laser, sito
Dodatne informacije
| Težina | 0,22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,495 × 0,415 × 0,3 cm |
| Boja | Bež |
| Brand | PIXO |
| Status | RASPRODAJA |
| Kapacitet | 5 W |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Bežično punjenje, Poklon pakovanje |
| Štampa | Laser, Sito, Tampon |
| Standard | CE Sertifikat |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.



Recenzije
Još nema komentara.