| Boja | Šifra | Kolicina | Rezervacija | (2-5 dana) | Dolazak |
|---|---|---|---|---|---|
|
44.125.10 Crna |
2.922 | 0 | 0 | ||
|
44.125.20 Plava |
3.739 | 0 | 0 | ||
|
44.125.30 Crvena |
1.500 | 0 | 0 | ||
|
44.125.90 Bela |
3.497 | 0 | 0 |
CORTADO
280,00 RSD
Keramička šolja, 400 ml
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Keramička šolja, 400 ml Šolja sa dnom od plute i plastičnim poklopcem Materijal: dno od plute Dimenzija: O 8.8 x 11.2 cm Pakovanje: 36/1 Preporučena štampa: tampon



Dodatne informacije
| Težina | 0,44 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,508 × 0,299 × 0,37 cm |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
| Brand | CASTELLI |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Keramika, Pluta |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Štampa | Tampon |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.






Recenzije
Još nema komentara.