| Boja | Šifra | Kolicina | Rezervacija | (2-5 dana) | Dolazak |
|---|---|---|---|---|---|
|
41.062.20 Plava |
286 | 0 | 0 | ||
|
41.062.30 Crvena |
2.111 | 0 | 0 | ||
|
41.062.80 Srebrna |
146 | 0 | 0 | ||
|
41.062.95 Bakarna |
3.269 | 0 | 0 |
DIAMOND
252,00 RSD
Čaša za poneti, 300 ml
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Šifra proizvoda: 41062
Kategorije: Boce, Kućni setovi, Metalne boce
Čaša za poneti, 300 ml Materijal: nerđajući čelik/PP Dimenzija: O 7.3 x 16 cm Pakovanje: 50/1Preporučena štampa: laserska gravura

Dodatne informacije
| Težina | 0,18667 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,39 × 0,39 × 0,38 cm |
| Boja | Bakarna, Crvena, Plava, Srebrna |
| Brand | CASTELLI |
| Status | HIT CENA, NOVA BOJA |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik, Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Štampa | Laser |
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DIAMOND“ Odustani od odgovora
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Povezani proizvodi
-
20.055LUSS
32,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elektronski plastični upaljač
-
20.051ISCRA
28,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elektronski plastični upaljač
-
22.046CASTRO
2.337,26 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdMetalni upaljač u poklon kutiji
Nema na zalihama
Kupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda. -
20.057ISCRA SOFT
32,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elektronski plastični upaljač
-
22.050ZIPPO 121 FB
3.464,78 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdMetalni upaljač u poklon kutiji
Nema na zalihama
Kupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.








Recenzije
Još nema komentara.