| Boja | Šifra | Kolicina | Rezervacija | (2-5 dana) | Dolazak |
|---|---|---|---|---|---|
|
44.127.10 Crna |
1.885 | 0 | 0 | ||
|
44.127.20 Plava |
421 | 0 | 0 | 5 03.09.26-Iz uvoza | |
|
44.127.30 Crvena |
687 | 0 | 0 |
HIKE SUBLI
421,00 RSD
Metalna šolja za sublimaciju, 200 ml
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Šifra proizvoda: 44127
Kategorije: Kućni setovi, Metalne šolje, Šolje
Metalna šolja za sublimaciju, 200 ml Materijal: nerđajući čelik Dimenzija: O 7 x 8 cm Pakovanje: 50/1 Preporučena štampa: sublimacija



Dodatne informacije
| Težina | 0,14667 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,52 × 0,415 × 0,205 cm |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
| Brand | CASTELLI |
| Kapacitet | 200 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Štampa | Sublimacija |
| Tema | Sublimacija |
Budite prvi koji će napisati recenziju za „HIKE SUBLI“ Odustani od odgovora
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Povezani proizvodi
-
20.069LUSS SOFT
51,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elektronski plastični upaljač
-
22.050ZIPPO 121 FB
3.464,78 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdMetalni upaljač u poklon kutiji
Nema na zalihama
Kupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda. -
20.068LUSS HD
34,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elektronski plastični upaljač
-
22.047ZIPPO SET 50R
974,84 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdPoklon kutija sa benzinom, kremenom i prostorom za upaljač
Nema na zalihama
Kupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda. -
20.055LUSS
32,00 RSDCene su sa PDV-om
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsdKupi Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.Elektronski plastični upaljač






Recenzije
Još nema komentara.