| Boja | Šifra | Kolicina | Rezervacija | (2-5 dana) | Dolazak |
|---|---|---|---|---|---|
|
44.098.35 Neon roze |
869 | 0 | 0 | ||
|
44.098.41 Neon žuta |
1.661 | 0 | 0 | ||
|
44.098.54 Neon zelena |
2.807 | 0 | 0 | ||
|
44.098.61 Neon narandžasta |
1.886 | 0 | 0 |
LASSI NEON
125,00 RSD
Keramička šolja za sublimaciju, 325 ml
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Keramička šolja za sublimaciju, 325 ml Dimenzija: O 8.1 x 9.5 cm Pakovanje: 36/12 Preporučena dimenzija štampe: 22 x 8.5 cm Preporučena štampa: sublimacija, laserska gravura


Dodatne informacije
| Težina | 0,35167 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,4 × 0,28 × 0,32 cm |
| Boja | Neon narandžasta, Neon roze, Neon zelena, Neon žuta |
| Brand | CASTELLI |
| Status | HIT CENA |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Štampa | Laser, Sublimacija |
| Tema | Sublimacija |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.







Recenzije
Još nema komentara.