| Boja | Šifra | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
58.003.10 Crna |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
836 0 0 | 1.995 0 0 | 1.586 0 0 | 1.810 0 0 | 650 0 0 | |
|
58.003.20 Plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
710 0 0 | 1.307 0 0 | 1.664 0 0 | 954 0 0 | 344 0 0 | |
|
58.003.23 Rojal plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
692 0 0 | 1.554 0 0 | 972 0 0 | 927 0 0 | 390 0 0 | |
|
58.003.30 Crvena |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
699 0 0 | 659 0 0 | 1.704 0 0 | 820 0 0 | 275 0 0 |
SPORTY
345,00 RSD
Muški sportski šorts
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Muški sportski šorts Muški šorc, 140 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji šorca, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja Veličine: S, M, L, XL, XXL Sastav: 100% poliester Dečja verzija: KIDS 58.007 Pakovanje: 50/1 Preporučena štampa: sito, preslikač

Dodatne informacije
| Težina | 0,124 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,47 × 0,31 × 0,27 cm |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
| Size | L, M, S, XL, XXL |
| Brand | EXPLODE |
| Materijal | Poliester |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Štampa | Preslikač, Sito |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.






Recenzije
Još nema komentara.