| Boja | Šifra | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
50.032.10 Crna |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
2.773 0 0 | 6.384 0 0 | 9.115 0 0 | 7.157 0 0 | 4.592 0 0 | 1.620 0 0 | |
|
50.032.15 Pepeljasta |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
1.359 0 0 | 1.347 0 0 | 2.042 0 0 | 1.620 0 0 | 565 0 0 | 79 0 0 | |
|
50.032.20 Plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
809 0 0 | 1.589 0 0 | 1.850 0 0 | 1.906 0 0 | 1.286 0 0 | 558 0 0 | |
|
50.032.23 Rojal plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
334 0 0 | 874 0 0 | 993 0 0 | 1.045 0 0 | 354 0 0 | 403 0 0 | |
|
50.032.30 Crvena |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
791 0 0 | 1.588 0 0 | 3.481 0 0 | 2.781 0 0 | 1.303 0 0 | 529 0 0 | |
|
50.032.90 Bela |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
974 0 0 | 3.432 0 0 | 5.789 0 0 | 4.934 0 0 | 1.746 0 0 | 752 0 0 |
TOP GUN
802,00 RSD
Pamučna polo majica
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Pamučna polo majica Polo majica, 210 g/m2, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli Veličine: S, M, L, XL, XXL, 3XL Tkanina: pike Sastav: 100% pamuk Ženska verzija: LADY 50.033 Pakovanje: 50/5/1 Preporučena štampa: sito, preslikač, vez

Dodatne informacije
| Težina | 0,316 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,64 × 0,42 × 0,26 cm |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava |
| Size | 3XL, L, M, S, XL, XXL |
| Brand | EXPLODE |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Štampa | Preslikač, Sito, Vez |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Klasičan |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.








Recenzije
Još nema komentara.