| Boja | Šifra | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
50.039.10 Crna |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
- | - | - | - | 79 0 0 | |
|
50.039.11 Tamno siva |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
- | - | 227 0 0 | 178 0 0 | 103 0 0 | |
|
50.039.15 Pepeljasta |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
337 0 0 | 117 0 0 | 570 0 0 | - | - | |
|
50.039.20 Plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
- | - | 129 0 0 | 2 0 0 | 176 0 0 | |
|
50.039.23 Rojal plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
298 0 0 | - | 300 0 0 | - | - | |
|
50.039.26 Tirkizno plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
- | - | 84 0 0 | 1 0 0 | 109 0 0 | |
|
50.039.30 Crvena |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
195 0 0 | - | 148 0 0 | - | - | |
|
50.039.50 Zelena |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
109 0 0 | 122 0 0 | 402 0 0 | - | 141 0 0 |
UNA
280,00 RSD
Ženska pamučna polo majica
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Ženska pamučna polo majica Ženska polo majica, 180 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepom duž ramena Veličine: S, M, L, XL, XXL Tkanina: singl Sastav: 100% pamuk Muška verzija: UNO 50.038 Pakovanje: 50/5/1 Preporučena štampa: sito, preslikač

Dodatne informacije
| Težina | 0,16667 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,49 × 0,37 × 0,24 cm |
| Boja | Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Tamno siva, Tirkizno plava, Zelena |
| Size | L, M, S, XL, XXL |
| Brand | EXPLODE |
| Status | HIT CENA |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Štampa | Preslikač, Sito |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Strukirani kroj |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.











Recenzije
Još nema komentara.