| Boja | Šifra | Kolicina | Rezervacija | (2-5 dana) | Dolazak |
|---|---|---|---|---|---|
|
50.038.11 Tamno siva |
184 | 0 | 0 | ||
|
50.038.15 Pepeljasta |
263 | 0 | 0 | ||
|
50.038.20 Plava |
317 | 0 | 0 | ||
|
50.038.23 Rojal plava |
113 | 0 | 0 | ||
|
50.038.26 Tirkizno plava |
159 | 0 | 0 | ||
|
50.038.30 Crvena |
236 | 0 | 0 | ||
|
50.038.50 Zelena |
69 | 0 | 0 |
UNO
280,00 RSD
Pamučna polo majica
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Pamučna polo majica Polo majica, 180 g/m2, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepom duž ramena Veličine: S, M, L, XL, XXL, 3XL Tkanina: singl Sastav: 100% pamuk Ženska verzija: UNA 50.039 Pakovanje: 50/5/1 Preporučena štampa: sito, preslikač

Dodatne informacije
| Težina | 0,268 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,54 × 0,42 × 0,26 cm |
| Boja | Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Tamno siva, Tirkizno plava, Zelena |
| Size | S |
| Brand | EXPLODE |
| Status | HIT CENA |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Štampa | Preslikač, Sito |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Klasičan |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.











Recenzije
Još nema komentara.