| Boja | Šifra | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
52.006.10 Crna |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
816 0 0 360 kom 30.05.26 140 kom 31.07.26 | 1.086 0 0 660 kom 30.05.26 340 kom 31.07.26 | 1.853 0 0 1.540 kom 30.05.26 460 kom 31.07.26 | 2.323 0 0 2.360 kom 30.05.26 640 kom 31.07.26 | 2.157 0 0 2.380 kom 30.05.26 620 kom 31.07.26 | 49 0 0 1.580 kom 30.05.26 420 kom 31.07.26 | |
|
52.006.11 Tamno siva |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
29 0 0 200 kom 31.08.26 | 120 0 0 200 kom 31.08.26 | 181 0 0 300 kom 31.08.26 | 749 0 0 300 kom 31.08.26 | 676 0 0 300 kom 31.08.26 | 175 0 0 600 kom 31.08.26 | |
|
52.006.15 Pepeljasta |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
381 0 0 100 kom 31.08.26 | 602 0 0 200 kom 31.08.26 | 1.422 0 0 500 kom 31.08.26 | 1.964 0 0 1.200 kom 31.08.26 | 1.914 0 0 1.200 kom 31.08.26 | 479 0 0 1.200 kom 31.08.26 | |
|
52.006.20 Plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
704 0 0 100 kom 06.06.26 80 kom 30.05.26 | 650 0 0 400 kom 06.06.26 1.100 kom 30.05.26 | 1.801 0 0 280 kom 06.06.26 1.720 kom 30.05.26 | 2.416 0 0 540 kom 06.06.26 3.460 kom 30.05.26 | 3.889 0 0 580 kom 06.06.26 3.380 kom 30.05.26 | 2.740 0 0 1.740 kom 30.05.26 260 kom 31.07.26 | |
|
52.006.23 Rojal plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
554 0 0 | 404 0 0 | 850 0 0 | 500 0 0 | 895 0 0 400 kom 02.06.26 | 789 0 0 | |
|
52.006.30 Crvena |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
425 0 0 | 135 0 0 300 kom 31.08.26 | 386 0 0 | 264 0 0 300 kom 30.05.26 900 kom 31.08.26 | 316 0 0 640 kom 30.05.26 500 kom 31.08.26 | 530 0 0 520 kom 30.05.26 | |
|
52.006.50 Zelena |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
0 0 0 200 kom 31.08.26 | 0 0 0 400 kom 31.08.26 | 0 0 0 800 kom 31.08.26 | 0 0 0 1.200 kom 31.08.26 | 0 0 0 1.200 kom 31.08.26 | 0 0 0 1.200 kom 31.08.26 | |
|
52.006.90 Bela |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
152 0 0 | 174 0 0 300 kom 30.05.26 | 336 0 0 500 kom 30.05.26 | 993 0 0 | 1.359 0 0 | 422 0 0 |
WINNER
1.408,00 RSD
Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom Dukserica, 280 g/m2, dva prednja džepa, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na rukavima, ramenima i dnu, okovratnik ojačan trakom Veličine: XS, S, M, L, XL, XXL Tkanina: brušeni futer Sastav: 80% pamuk, 20% poliester Pakovanje: 20/5/1 Preporučena štampa: sito, preslikač, vez

Dodatne informacije
| Težina | 0,516 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,59 × 0,4 × 0,38 cm |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Tamno siva, Zelena |
| Size | L, M, S, XL, XS, XXL |
| Brand | EXPLODE |
| Status | NOVA BOJA, TRENUTNO NEMA |
| Materijal | Pamuk, Poliester |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Štampa | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.









Recenzije
Još nema komentara.