| Boja | Šifra | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
50.078.10 Crna |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
456 0 0 | 707 0 0 | 857 0 0 | 378 0 0 | 168 0 0 | |
|
50.078.11 Tamno siva |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
432 0 0 | 733 0 0 | 689 0 0 | 278 0 0 | 193 0 0 | |
|
50.078.20 Plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
338 0 0 | 576 0 0 | 701 0 0 | 248 0 0 | 175 0 0 | |
|
50.078.22 Svetlo plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
463 0 0 | 739 0 0 | 761 0 0 | 281 0 0 | 180 0 0 | |
|
50.078.23 Rojal plava |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
475 0 0 | 777 0 0 | 778 0 0 | 236 0 0 | 184 0 0 | |
|
50.078.30 Crvena |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
446 0 0 | 706 0 0 | 693 0 0 | 274 0 0 | 191 0 0 | |
|
50.078.52 Tamno zelena |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
457 0 0 | 752 0 0 | 755 0 0 | 270 0 0 | 291 0 0 | |
|
50.078.90 Bela |
Zaliha
Rezervacija (2-5 dana)
Dolazak
|
983 0 0 | 1.603 0 0 | 1.217 0 0 | 616 0 0 | 448 0 0 |
PREMIUM POLO LADY
647,00 RSD
Ženska polo majica, 180 g/m2
Cene na sajtu su iskazane sa PDV-om i bez cena štampe.
Za cene štampe obratite se našem prodajnom timu na toptim.va@gmail.com
Minimalna porudžbina na sajtu je 500,00rsd
Ženska polo majica, 180 g/m2 PREMIUM POLO LADY je ženska polo majica modernog i elegantnog izgleda, izrađena od singl (glatkog) pamuka, što je izdvaja od klasičnih polo majica od pike tkanine. Namenjena je poslovnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi kada je potreban uredan izgled uz visok nivo udobnosti.
Izrađena je od 100% češljanog pamuka sa gramaturom od 180 g/m2, koji pruža mekši osećaj na koži, bolju otpornost na habanje i postojan izgled i nakon čestog nošenja i pranja. Glatka singl površina posebno je pogodna za štampu jer omogućava precizne linije i punije boje. Majica je blago strukirana i šivena sa strane, sa duplim štepovima na dnu i rukavima. Bočni zarezi i herringbone traka u boji majice oko vrata i na zarezima doprinose elegantnom i ženstvenom izgledu. Kragna sa četiri dugmeta u boji majice i dodatnim rezervnim dugmetom naglašava kvalitet izrade. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju i brendiranje. Model je dostupan i u muškoj verziji. Poseduje Oeko-Tex sertifikat.
Ključne karakteristike:
Ženska polo majica • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 180 g/m2 • Singl (glatka) struktura • Mekana i prijatna za nošenje • Blago strukiran kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Bočni zarezi • Herringbone traka u boji majice • Kragna sa 4 dugmeta • Rezervno dugme • Tear-off etiketa • Pogodna za štampu i brendiranje • Dostupna u muškoj verziji • Oeko-Tex sertifikat Veličine: S, M, L, XL, XXL Sastav: 100% češljani pamuk, singl Muška verzija: PREMIUM POLO 50.077 Pakovanje: 50/5/1 Preporučena štampa: sito, preslikač, vez, digitalna štampa

Dodatne informacije
| Težina | 0,192 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0,6 × 0,405 × 0,235 cm |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Svetlo plava, Tamno siva, Tamno zelena |
| Size | L, M, S, XL, XXL |
| Brand | EXPLODE |
| Status | NOVO |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Štampa | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Klasičan |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.










Recenzije
Još nema komentara.